VABASTA OMA NAISELIKKUS

REALASH on kübeke luksust, mida võid endale lubada.

REALASH pikendab, tihendab ja tugevdab Sinu ripsmeid. Kiirendab nende loomulikku kasvuprotsessi ja aitab vältida väljalangemist. Läbiviidud uuringud kinnitasid selle tõhusust. Kontrollitud naha- ja silmaspetsialistide poolt, aitab rõhutada Sinu loomulikku ilu.

 • 90 päeva
  tagastamiseks

  Kui Sa ei ole rahul saavutatud tulemustega, võid suletud pakendi tagasi saata 90 päeva jooksul. Tagastame raha.

 • Looduslikud
  koostisosad

  Realash seeria tooted sisaldavad looduslikke koostisosasid, mille ülesandeks on silmapiirkonna naha hooldus.

01. VALI KOGUS

REALASH -
EYELASH ENHANCER € 70

1 pakend: 3ml Raviaeg: 3 kuud

Vali kogus:

la_cloud_ >la_cloud_
"Minu kõige parem sõber @orphica_official... Jumaldan ripsmebalsamit. See teeb minu ripsmed mõne nädalaga pikemaks ja paksemaks. Te saate seda ise asendada. Soovitan seda kõigile, ma jumaldan seda ja ei saaks ilma selleta läbi." #beauty #makeup #realash #orphica
 • TÕHUSUSE GARANTII

  Oleme täiesti kindlad meie toodete tõhususe suhtes. Niivõrd kindlad, et tagame raha tagasi garantii. See tähendab, et võid toote tagasi saata, kui mingil põhjusel tunnistad, et see ei täitnud Sinu ootusi.

 • KOHESED TULEMUSED

  Osa naistest on märganud, et nende ripsmed on muutunud tugevamaks, tervemaks ja toidetuks juba 14 päeva jooksul kasutamise algusest.

 • OHUTUS

  RORPHICA kaubamärgiga kosmeetika on ohutu ja efektiivne. Seda kinnitavad läbiviidud uuringud ning samuti tarbijate arvamused.

 • KONFIDENTSIAALSUS

  Sinu privaatsuse kaitse on üheks meie prioriteetideks – me ei edasta ega müü meie Klientide isikuandmeid.

 • DISKREETSUS

  Tellitud tooted pakitakse diskreetsesse pakendisse ja tarnitakse Sinu poolt antud aadressil tunnustatud kullerfirmaga. Pärast tellimuse esitamist informeerib kullerfirma Sind saadetise kättetoimetamise tähtajast, tänu millele võid olla kindel, et just Sina võtad paki vastu. Sinu privaatsuse huvides ei saada me tellimusi posti vahendusel.

 • IGAÜHELE

  REALASH loodi spetsiaalselt naistele, kes unistavad pikkadest, tugevatest ja tihedatest ripsmetest. Seerum on soovitatav eriti neile, kelle ripsmed on loomult lühikesed, vanuse tõttu nõrgenenud või hävinud pikendamise, valede kosmeetikatarvete või keemiaravi kasutamise tõttu.

 • TELEFONI TEEL TELLIMINE

  Juhul, kui Sa mingil põhjusel ei saa esitada tellimust veebilehe vormi abil, helista meile telefonil 48 386-13-33 (telefon töötab kella 8.00-20.00) ja edasta meile kõik tellimuse täitmiseks vajalikud andmed. Kuller toob Kuller toob Sinu paki Sulle kätte lunasaadetisena.

 • BROW - Brow Conditioner

  € 45

  Kulmupalsam Hoolitse ka oma kulmude eest! Tänu tõhusale palsamile BROW muutuvad Sinu kulmud tihedamaks, tugevamaks ja täidetumaks! Ühest 4 ml pakendist piisab 3 kuuks.

  before
  after

02. TÄIDA VORM

 • Kas võin saada tellimuse kätte välismaal? Kullerfirmad, millega koostööd teeme, võivad tarnida saadetise enamusse maailma maadest – sellisel juhul pikeneb üksnes tarneaeg. Kättetoimetamise tähtajast informeeritakse Sind pärast tellimuse esitamist. Tarnekulu välismaale tellimuse korral on alati 20 EUR – sõltumata valitud maast. Nõuame, et iga välismaale saadetava tellimuse eest tasutakse ettemaksuga.
 • Miks ma pean teatama oma telefoninumbri? Vajame Teie telefoninumbrit sellepärast, et see on kõige kiirem ühendusevõtmise viis. Samuti edastatakse Teie telefoninumber kullerfirmale, et kuller saaks võtta ühendust vahetult Teiega, kui tekib selline vajadus.

03. VALI MAKSEVIIS

Maksa kohe krediitkaardiga, PaySera. Tellitud tooted saadetakse välja 24 tunni jooksul pärast makse kinnitamist meie pangaarvel.

04. ESITA TELLIMUS

Partii: 0 €
Kokku: 0€
Tellimuse realiseerimisaeg 2 päeva